Opinie

Poznaj opinie organizatorów, prelegentów i uczestników, którzy skorzystali ze SlideCase

Z aplikacji SlideCase korzystaliśmy już dwukrotnie podczas organizowanego przez nas Kongresu Online Marketing. Dostęp do materiałów z konferencji okazał się dla uczestników ogromną wartością pozwalającą wrócić do prezentacji po konferencji i przypomnieć sobie najważniejsze informacje.

Współpraca z zespołem SlideCase za każdym razem przebiegała bez problemu i opierała się na partnerskim podejściu. Profesjonalizm i otwarcie na nasze potrzeby spowodowało, że wykorzystujemy aplikację SlideCase na kolejnych eventach.

https://sprawnymarketing.pl/
Cezary Lech, Organizator

Szczerze rekomenduję narzędzie SlideCase, z którego korzystamy w trakcie konferencji I Love Marketing. Widzimy, że jest bardzo mocne zaangażowanie użytkowników. Ponad 70% uczestników konferencji pobrała aplikację i korzystała z niej w trakcie prezentacji.

Główna funkcjonalność SlideCase, która jest dużą wartością dla uczestników, polega na tym, że wszystkie slajdy z prezentacji widoczne na ekranie projektora, wyświetlają się równocześnie na telefonach komórkowych uczestników. Dzięki temu uczestnicy mogą na bieżąco wprowadzać notatki i zapisywać najciekawsze slajdy, a nawet sharować je w social media z hasztagiem konferencyjnym — co oczywiście też jest wartością dodaną z punktu widzenia organizatora konferencji.

Jeśli ktoś się waha, zastanawia czy warto w ogóle wdrażać SlideCase w swoich eventach, to myślę, że decyzja może być tylko jedna — po prostu warto to przetestować i zobaczyć czy uczestnicy Twojej konferencji będą z niej korzystali. U nas to doskonale zadziałało, więc jestem przekonany, że na Twoim evencie to również dobrze zadziała.

Uważam, że SlideCase to jest świetna aplikacja, także z perspektywy konferansjera zawodowego.

Pozwala naprawdę zaktywizować ludzi, którzy są na publiczności wielkich konferencji. To, co jest istotne to fakt, że w danej chwili, kiedy akurat slajd jest wyświetlany na ekranie, możemy dopisywać w aplikacji swoje złote myśli. Co ważne, to wszystko z nami później zostaje. Możemy też łatwo zadawać pytania prelegentowi i wreszcie uzyskać odpowiedzi na nurtujące nas kwestie.

Myślę, że to jest przyszłość konferencji, dlatego SlideCase mogę wam serdecznie polecić!

https://arturjablonski.com/

Artur Jabłoński, Prelegent
Ze SlideCase zetknąłem się już dwa razy, podczas konferencji I Love Marketing oraz Online Marketing, i gorąco polecam wszystkim organizatorom konferencji!

Dobrze zaprojektowane prezentacje są przeważnie absolutnie minimalistycznie i nie mają dużych porcji tekstu, czy masy bulletpoint’ów. W efekcie, jeśli po czasie chcesz wrócić do takiej prezentacji, to nie możesz za bardzo połączyć slajdów ze swoimi notatkami, bo możesz nie pamiętać co było mówione. A dzięki SlideCase jesteś zmotywowany do tego, aby notować swoje przemyślenia do każdego slajdu na żywo i wygodnie wrócić do notatek po konferencji. Uważam, że to jest świetne rozwiązanie.

Bardzo polecam SlideCase, bo używałem jej także jako uczestnik. Mogłem notować, gdy inni się wypowiadali, a jeżeli akurat nie byłem na sali, to też miałem dostęp do slajdów. To było mega super, dzięki!

Relacja z I Love Marketing